Intel - Sztuka Składania Historii

Intel - Sztuka Składania Historii

Opublikowany

Sztuka składania historii - kampania content marketingowa Intela z udziałem Krzysztofa Gonciarza zyskała uznanie w oczach internautów oraz jury wielu konkursów, zdobywając branżowe nagrody. Kampania dotarła do bardzo wymagającej grupy odbiorców – twórców wideo – i utrwaliła przekaz, że film jest sztuką narracji, a najlepsze historie powstają z udziałem technologii Intela.

Efektem było zaangażowanie ponad 1 miliona osób, które  spędziły ponad 500 000 godzin na oglądaniu materiałów. n. Oprócz tego kampania znalazła blisko 100 000 odbiorców treści eksperckich, umieszczonych na stronie iQ.intel.pl (ze średnim czasem na stronie wynoszącym 13 minut) oraz 236 000 odwiedzających landing page z kompletną listą produktów.

Zachęcamy do lektury case study kampanii:

Sztuka składania historii – Monday PR

http://mondaypr.pl/sztuka-skladania-historii/

„…cała pasja jaką masz w sobie, to krok pierwszy. Trzeba robić, robić, robić!”

Krzysztof Gonciarz

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
#GRABONAMENT - najbardziej gamingowy abonament na rynku

temu

Wraz z klientami Dell i Alienware stworzyliśmy kampanię, która przerosła wszystkie założenia i oczekiwania. #Grabonament to pierwsza tego typu kampania promocyjna na naszym rynku i ogromny sukces, nie tylko sprzedażowy.
Seagate - najbardziej gamingowa przestrzeń na WGW 2017

temu

Przy okazji Warsaw Games Week 2017 zorganizowaliśmy stoisko Seagate, które pobiło wszystkie rekordy w internecie i na samych targach. 
Znaczenie efemerycznych treści w content marketingu

temu

Prognozy mówiące o wzroście znaczenia „zanikających”, „ulotnych” treści z miesiąca na miesiąc przybierają na sile i coraz mocniej przebijają się do świadomości osób odpowiedzialnych za strategie contentowe. Patrząc na różnego rodzaju analizy i opracowania można odnieść wrażenie, że popularność ta spowodowana jest tym, że krótki czas życia treści wymusza jej autentyczność, że spontaniczny przekaz wygrywa z zaplanowanym działaniem. Jeśli jednak spojrzymy na to zjawisko szerzej, z łatwością dostrzeżemy, że jest ono czymś znacznie bardziej zaawansowanym i głębszym niż tylko chwilową modą lub przypadkowym wynikiem eksperymentu z formatem.
Esport i gry wideo w Europie Środkowo-Wschodniej

temu

Podczas wydarzenia Game Industry Conference (GIC), konferencji B2B branży gier wideo towarzyszącej targom Poznań Game Arena (PGA), miało miejsce zawarcie znamiennego porozumienia.

Seagate - najbardziej gamingowa przestrzeń na WGW 2017

Przy okazji Warsaw Games Week 2017 zorganizowaliśmy stoisko Seagate, które pobiło wszystkie rekordy w internecie i na samych targach.