Seagate - najbardziej gamingowa przestrzeń na WGW 2017

Kampania digital dla Seagate

Seagate - najbardziej gamingowa przestrzeń na WGW 2017

Opublikowany

Przy okazji Warsaw Games Week 2017 zorganizowaliśmy stoisko Seagate, które pobiło wszystkie rekordy w internecie i na samych targach. 

Zamiast szturmować ogromną powierzchnią i przedpremierowymi tytułami do przetestowania, angażowało fanów gier kilkunastoma gamingowymi influencerami z najwyższej półki, dziesiątkami aktywizacji na miejscu, setką konkursów i ponad milionowym zasięgiem w mediach społecznościowych.

Zadbaliśmy o to, żeby o marce było głośno nie tylko przed startem wydarzenia, ale też na samych targach. Charyzmatyczne prowadzące, youtuberzy, profesjonalni gracze wystawili marce najkorzystniejszy testimonial. A wraz z nimi zrobiło to tysiące fanów gier na miejscu i w internecie.

Zachęcamy do lektury case study kampanii: 

Najbardziej gamingowa przestrzeń na WGW 2017 – Monday PR

http://mondaypr.pl/najbardziej-gamingowa-przestrzen-na-wgw-2017/

Udostępnij

Powiązane artykuły
Nokia x Atari Wu

temu

Nokia zaprasza na materiał, w którym zajrzyjcie za kulisy pracy producenta muzycznego. Atari Wu przedstawia swoją historię i drogę do sukcesu. A jeśli lubicie Xxanaxx, to pozycja obowiązkowa.                                                                                                           
#GRABONAMENT - najbardziej gamingowy abonament na rynku

temu

Wraz z klientami Dell i Alienware stworzyliśmy kampanię, która przerosła wszystkie założenia i oczekiwania. #Grabonament to pierwsza tego typu kampania promocyjna na naszym rynku i ogromny sukces, nie tylko sprzedażowy.
Intel - Sztuka Składania Historii

temu

Sztuka składania historii - kampania content marketingowa Intela z udziałem Krzysztofa Gonciarza zyskała uznanie w oczach internautów oraz jury wielu konkursów, zdobywając branżowe nagrody. Kampania dotarła do bardzo wymagającej grupy odbiorców – twórców wideo – i utrwaliła przekaz, że film jest sztuką narracji, a najlepsze historie powstają z udziałem technologii Intela.
Podcasty o social media, content marketingu i digital marketingu – 5 rekomendacji

temu

Podcasty o content marketingu, social media czy digital marketingu to dla mnie ważne źródło inspiracji i wiedzy o komunikacji. W tym wpisie chciałbym polecić Wam 5 podcastów poświęconych tematyce marketingu, których sam słucham. A nuż znajdziecie chwilę na odcinek lub dwa podczas majówkowego lenistwa.

Monday wstępuje do IAB Polska

Monday – agencja komunikacji przystąpiła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Krok ten jest kolejnym etapem transformacji agencji i poszerzania kompetencji zespołu w obszarze digital.
. Monday istnieje na polskim rynku od niemal 12 lat. Firma powsta