Zmiany w Monday – Adam Kozłowski dołącza do Zarządu

Zmiany w Monday – Adam Kozłowski dołącza do Zarządu

Opublikowany

Adam Kozłowski, Account Director i Head of Digital, dołączył do Zarządu Monday – agencja komunikacji, w skład którego wchodzą także Ewa Mittelstaedt (Prezes) i Magdalena Skarżyńska (Dyrektor Zarządzająca). Kozłowski będzie rozwijał kompetencje agencji w obszarze digital.

Adam Kozłowski zarządzał dotąd działem digital, którego obroty wzrosły blisko 2-krotnie w ciągu ostatniego roku. Zespół odpowiada za obsługę klientów i realizację projektów z obszaru social media (m.in. budowanie strategii, prowadzenie kampanii reklamowych, social listening), content marketing, Influencer marketing oraz kampaniami online marketingowymi. Dołączenie Adama do Zarządu agencji wynika przede wszystkim z potrzeby rozwinięcia właśnie tych kompetencji w ramach całej struktury firmy.
„Trudno przecenić wartość, którą Adam wnosi do naszej agencji” – mówi Ewa Mittelstaedt, Prezes Zarządu Monday. „Odegrał kluczową rolę w transformacji Monday z typowo PR-owej agencji, w oferującą zintegrowane wsparcie. To dzięki jego nieustannemu dążeniu do zdobywania nowych kompetencji, rozwijaniu wiedzy w obszarze digital oraz poszerzaniu umiejętności i pakietu narzędzi, możemy stale zwiększać portfolio naszych usług i efektywniej wspierać naszych klientów”.

„Tradycyjna linia demarkacyjna dzieląca świat komunikacji na PR i digital marketing od dawna nie ma racji bytu. W Monday większość projektów realizujemy w modelu komunikacji zintegrowanej – działania PR pełnymi garściami korzystają z narzędzi i możliwości digitalu, komunikacja digital zaś z doskonałego wyczucia kontekstu i contentu typowych dla narracji budowanych przez specjalistów PR. Najlepsze kampanie powstają na styku tych światów” 

Adam Kozłowski, nowy członek Zarządu Monday

Adam Kozłowski_Monday.jpg
Adam Kozłowski pracuje w agencji Monday od 9 lat. Jest ekspertem w dziedzinie komunikacji digital, social media, PR oraz content marketingu. Prowadził kampanie dla najbardziej rozpoznawalnych firm z branży IT m.in. Intel, ASUS, Kingston, HyperX, T-Mobile czy CD Projekt RED. Jest pomysłodawcą wielokrotnie nagradzanych kampanii, m.in. „Sztuka Składania Historii powered by Intel” zrealizowanej wspólnie z Krzysztofem Gonciarzem (Kreatura, dwa Srebrne Spinacze, Film Roku i Kampania Roku w konkursie Creators Video Awards oraz trzy nagrody Grand Video Awards), „Premiera Wiedźmin 3” (Złoty Spinacz w 2015 roku) oraz „Intel Extreme Masters” (Złoty Spinacz 2013). Absolwent socjologii na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowego Studium Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów z Marketingu i Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Monday agencją partnerską LEWIS w Polsce

temu

1 sierpnia Monday – agencja komunikacji oficjalnie została firmą partnerską LEWIS Global Communications, która podjęła decyzję o zamknięciu swojego polskiego oddziału.. Monday jest obecnie w finalnej fazie rozmów z klientami obsługiwanymi dotąd przez LEWIS PR w Pols
Monday partnerem 12. edycji FORUM IAB!

temu

Forum IAB to jedno z najbardziej inspirujących i merytorycznych wydarzeń marketingowych w Polsce, które co roku gromadzi najważniejszych ekspertów branży. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Powrót do przyszłości – nowy marketing, człowiek, technologia”. Monday – agencja komunikacji znalazła się w gronie partnerów wydarzenia i wspiera jego komunikację w mediach. 
Liveblog Monday: IEM od podszewki

temu

Intel Extreme Masters to największa impreza esportowa na świecie. Od 5 lat podczas finałów w Katowicach skupia każdorazowo setki tysięcy ludzi z całego świata i kilkadziesiąt milionów widzów online. To, co widzicie w mediach, relacjach graczy i blogerów, daje szeroką perspektywę, ale nie wyczerpuje tematu. To, czego nie widać, to zaangażowanie specjalistów komunikacji PR, social media i marketingu.
Dla ludzi i po ludzku

temu

W poniedziałek z pracownikami, klientami i partnerami świętowaliśmy nasz rebranding i nową siedzibę. To, poza Nowym Rokiem, dodatkowy powód do podsumowań i planów.