Monday wśród danych, wykresów i fok – szkolenie z Janiną Daily

Monday wśród danych, wykresów i fok – szkolenie z Janiną Daily

Opublikowany

W Monday kochamy liczby. Analizujemy je każdego dnia - przygotowując oferty, planując kampanie social media, pracując nad wizerunkiem marek, czy opracowując działania związane z marketingiem internetowym. Czasem jednak potrzebujemy kogoś, kto stuknie nas foką po głowie i pokaże, że tabelki to nie wszystko. Dlatego 26 i 27 lipca mieliśmy przyjemność gościć Janinę Bąk, mistrzynię data storytellingu i datainmentu, która przeprowadziła szkolenie ze statystyki nam i – w ramach cyklu #mondaymorning - naszym Klientom.

Nikt tak jasno i dosadnie jak Janina Daily nie tłumaczy trudnych zagadnień statystycznych. Janina wyjaśniała, że korelacja kauzacji nierówna, dlaczego konceptualizacja danych ułatwia zrozumienie dużych liczb, a także rozwiązała zagadkę, która trapi ludzkość od lat – czy jak wsadzimy głowę do lodówki, a nogi do piekarnika, to będzie nam w sam raz. Więcej o tym, czego nauczyła nas Janina i jakie wyciągamy z tego wnioski, przeczytacie na blogu Prowly.
A gdybyś to Ty mógł wybierać: jakie szkolenie interesowałyby Cię najbardziej? Skoro tutaj jesteś, to na bank wiesz już dużo, a cenna wiedza nie lubi samotności. Chętnie Cię poznamy i rozwiniemy się razem z Tobą - wystarczy, że wyślesz do nas CV na adres: praca@mondaypr.pl. Pamiętaj o klauzuli!*
Rzecz jasna, ze stale rozwijającym się zespołem, szukamy nowych wyzwań i Klientów. Jeśli reprezentujesz firmę, poznaj naszą ofertę i wyślij nam brief.


Sprawdźcie, jak Janina Daily zarażała nas i naszych Klientów miłością do statystyki:

szkolenie-monday-datainment.jpg
content-marketing-data-storytelling.jpg
szkolenie-datainment-janina-bak.jpg
data-storytelling-szkolenie-monday-morning.jpg
szkolenie-content-marketing-data-storytelling.jpg
szkolenie-datainment-data-storytelling.jpg
szkolenie-data-storytelling-datainment.jpg
szkolenie-data-storytelling-janina-bak.jpg
data-storytelling-workshop.jpg
content-marketing-szkolenie.jpg
szkolenie-content-marketing-janina-daily.jpg
szkolenie-data-storytelling-janina-daily.jpg
szkolenie-content-marketing-janina-bak.jpg
szkolenie-content-marketing-monday.jpg
Zdjęcia: Marcin Krokowski, urbanflavour.pl
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę Monday PR, w szczególności przez Monday PR Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę Monday PR, w szczególności przez Monday PR Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres ____ lat/ bezterminowo.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Podcasty o social media, content marketingu i digital marketingu – 5 rekomendacji

temu

Podcasty o content marketingu, social media czy digital marketingu to dla mnie ważne źródło inspiracji i wiedzy o komunikacji. W tym wpisie chciałbym polecić Wam 5 podcastów poświęconych tematyce marketingu, których sam słucham. A nuż znajdziecie chwilę na odcinek lub dwa w drodze do pracy.
Znaczenie efemerycznych treści w content marketingu

temu

Prognozy mówiące o wzroście znaczenia „zanikających”, „ulotnych” treści z miesiąca na miesiąc przybierają na sile i coraz mocniej przebijają się do świadomości osób odpowiedzialnych za strategie contentowe. Patrząc na różnego rodzaju analizy i opracowania można odnieść wrażenie, że popularność ta spowodowana jest tym, że krótki czas życia treści wymusza jej autentyczność, że spontaniczny przekaz wygrywa z zaplanowanym działaniem. Jeśli jednak spojrzymy na to zjawisko szerzej, z łatwością dostrzeżemy, że jest ono czymś znacznie bardziej zaawansowanym i głębszym niż tylko chwilową modą lub przypadkowym wynikiem eksperymentu z formatem.
Esport i gry wideo w Europie Środkowo-Wschodniej

temu

Podczas wydarzenia Game Industry Conference (GIC), konferencji B2B branży gier wideo towarzyszącej targom Poznań Game Arena (PGA), miało miejsce zawarcie znamiennego porozumienia.
Konsekwencje zmian na Facebooku dla agencji social media, specjalistów i marek.

temu

Marketerzy pracujący w social media stają przed wyzwaniem. Mark Zuckerberg, CEO Facebooka, wprowadza zmiany, które mogą odbić się na zasięgach organicznych w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie.